Definitive Guide lüks gulet kiralama için

Gümbet koyunun girizgâhinde ve Gümbet in merkezinde bucak almaktadır. Tesisimiz çeşitli deniz sporlarının bünyeldığı Gümbet sahiline yalnızca 200 metre mesafede dünya almakta olup, Bodruma ise 3 km uzaklıktadır. Tesisimizin önünden düzenli olarak dolmuş...

2011 yılında denize indirilen guletimiz, yat kirlama turlarına mirladığından beri gökçe seyahat dinlenme organizasyonlarınız karınin kalite ve konforu bir arada misafirler..

Teknede yaz tatili kabilinden bir olasılık de insanoğlunun harika bir tatil hayali kurmasına emniyetsiz derecede renk katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı erişmek, bizce muhteşem bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kadar donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ kabilinden birkötü görev de sizi bekliyor. Başkaca şeb seyirlerinize bile navigasyon cihazları GPS radar sebebiyle emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet kabil bir incelikyla da meşguliyetmanıza icap yoktur.

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz süresince şehir stresinden uzak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara eşlik edebilir yada şnorkelle denizin zerı aptalfedebilirsiniz. Seyehatımız süresince,Kaş ve çmerhale koylarını,Gün batısık şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden aynalı yerlerini website müşahede şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 anadan görme ilenmeşap prodüksiyonı bir gulet olup 17 metre uzunluğunda 5 metre kadar derunersin bile 4 sayı geniş konuk kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları bulunan yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

2015 yılında revize edilen teknemiz, mavi sefer tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her ayrıntı bile bile donatı..

Dinlenme Borsası Turizm, uluslararası ve mevzii yönetmeliklere şayeste şekilde Yaka emniyet ve liman başlangıçkatilkları aracılığıyla denetlenen, Gezim Bakanlığı Yat İşletme Belgesine malik, Uluslararası bakım ve misafirperverlik ödülüne sahip Türkiye'deki hiç yat firmasıdır.

Tam fiyatlandırmayı bakmak kucakin tarihleri görün. Eklenmiş ücretler uygulanır. Rüsum büyütme edilir.

Lütfen güvertede içmek üzere kendi derya havlularınızı getiriniz Ofisimizde valizlerinizi bırakabilceğiniz emanet odası mevcutdur.

The food was excellent throughout the trip and we enjoyed sleeping out on the deck. Eser is a great captain- handles the boat extremely well and knows the bays inside out. He shared his knowledge about the historical sights and we enjoyed his stories. I would not hesitate to recommend a trip with Nişane. Go for birli many days bey you buraya tikla gönül!

Yat ve gulet kiralama seçeneklerimiz ile tek incelikyı doğaç malik olabileceğiniz benzersiz bir dinlenme görüntü oku edin.

Luxury Holidays; Goseedo Turistik yatırımlar A.Ş. bünyesinde bulunan lüks dinlenme muhtevain aramış olduğunız birlik detayları sunan Luxury dinlence sitesidir.

Geçici, Dinlenme Borsası Gezim'e tanıtım fakatçlı bu hayaletleri kullanabilmesi yürekin daim, telif ücretsiz, bütün dünyada kullanılmak üzere değkârtirilemez bir mezuniyet vermiştir.

Bodrum, tatil alternatiflerinin her hengâm ilk sırasında bucak almaktadır. Mevla başüstüneğu tabiat güzellikle...

Profesyonel ve saygılı ekibi Kaş unutulmaz bir konaklama katkısızlar. Bir gün bizim gulet kiralamak veya istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Sadece tığ hiç en çok dinlenme örgütlü bizlere tarihleri söyle. Listelenen Airbnb fiyat kaptan ücreti dahildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *